Wspólnota Mieszkaniowa

 • foto

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, która obowiązywałaby w dniu przekształcenia. Generalnie oznacza to, że wysokość opłaty przekształceniowej będzie równa opłacie rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka byłaby do zapłaty w dniu 1.1.2019 r. Opłatę wnosi się w terminie do dnia 31 marca każdego roku. Opłata, co się.

  Dodany: 2020-05-01
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1


 • foto

  Zarządzanie i regulamin placu zabaw wspólnoty mieszkaniowej

  Zarządzanie i regulamin placu zabaw wspólnoty mieszkaniowej w Polsce powstaje jeszcze więcej wspólnot mieszkaniowych - lub to w wyniku powstawania oryginalnych budynków i sprzedaży lokali, wykupu lokali od gmin lub innych podmiotów, a kończąc na przekształcaniu przysługujących spółdzielczych praw do lokali w pełną własność. Ogół właścicieli lokali tworzy wspólnotę mieszkaniową. Właściciele.

  Dodany: 2020-02-13
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1


 • foto

  rodo i wspólnota mieszkaniowa i

  rodo i wspólnota mieszkaniowa i Wpływ rozliczanych kosztów pośrednich na wynik kontraktu. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlano-montażowym. W szczególności.

  Dodany: 2019-11-02
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1