Tarcza Antykryzysowa

 • foto

  Tarcza antykryzysowa 40 Pomoc finansowa dla przedsiębiorców

  Tarcza antykryzysowa 4.0 Pomoc finansowa dla przedsiębiorców w tym w związku z pandemią koronawirusa, w całym kraju zostały wdrożone szczególne rozwiązania powiązane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Ujęto je przede wszystkim w Ustawie o szczególnych rozwiązaniach zgrupowanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych.

  Dodany: 2020-05-27
  Kategoria: Tarcza antykryzysowa
  Komentarze: 0


 • foto

  Artykuł Planowanie sukcesyjne będzie pomocna w wyborze niezbędnych

  Artykuł Planowanie sukcesyjne będzie pomocna w wyborze niezbędnych mechanizmów sukcesji minimalizujących obciążenie podatkowe, przy jednoczesnym zagwarantowaniu ochrony majątku przedsiębiorstwa rodzinnego na rzecz przyszłych pokoleń. W artykule Planowanie sukcesyjne omówiono m.in.: relację prawa spadkowego oraz różnorodnych rodzajów działalności gospodarczej, zmiany w obszarze prawa prywatnego materialnego i procesowego, relację.

  Dodany: 2020-04-21
  Kategoria: Tarcza antykryzysowa
  Komentarze: 0


 • foto

  umowy w obrocie gospodarczym

  umowy w obrocie gospodarczym przenoszące prawo do rzeczy. Jedną z gildia charakterystycznych obrotu gospodarczego jest nagminne występowanie także istotne znaczenie pewnych grup umów, które są odpowiednio ze sobą powiązane. Co więcej, nie wszystkie umowy gospodarcze można sklasyfikować według ustawowego podziału umów, stąd pod.

  Dodany: 2020-04-21
  Kategoria: Tarcza antykryzysowa
  Komentarze: 1