Środki Trwałe

 • foto

  Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  Prowadzenie ewidencji środków trwałych dodatkowo wartości niematerialnych i prawnych to główna rola tego modułu. Tutaj wyliczysz miesięczne i roczne odpisy amortyzacyjne także zaprognozujesz termin zakończenia amortyzacji, a również pozostałą kwotę do umorzenia w ujęciu rocznym i całym przebiegu amortyzacji także ilość rat do spłaty. Poznaj wszystkie możliwości środków trwałych: 1. Środki Trwałe: nieograniczona wielkość.

  Dodany: 2020-04-30
  Kategoria: Środki trwałe
  Komentarze: 1


 • foto

  Zakaz wystawiania faktur do paragonów i kasy fiskalne online

  Zakaz wystawiania faktur do paragonów i kasy fiskalne online - na rzecz kogo i od kiedy? Parametry techniczne, oprogramowanie, możliwości adaptacji do zmian w przepisach. Sprzedaż przez Internet a kasy fiskalne. Aspekty karno-skarbowe stosowania fiskalnych kas online. Perspektywa wirtualnych kas fiskalnych. Generalny obowiązek używania kas rejestrujących: podmioty zobowiązane, zwolnienia od obowiązku.

  Dodany: 2020-04-17
  Kategoria: Środki trwałe
  Komentarze: 0


 • foto

  materiały majątek trwały 2020 dla

  materiały majątek trwały 2020 dla pracowników działów odpowiedzialnych za gospodarowanie majątkiem trwałym w oddziałach sektora finansów publicznych. Definicje środków trwałych. Klasyfikacja środków trwałych. Definiowanie oraz tworzenie wewnętrznych procedur w jednostce w obszarze gospodarowania środkami trwałym. Proces inwestycyjny w jednostce. Wycena i.

  Dodany: 2020-02-21
  Kategoria: Środki trwałe
  Komentarze: 3