Prawo Pracy

 • foto

  Zobacz czy mikropożyczka 5000

  Zobacz czy mikropożyczka 5000 wyklucza postojowe w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało wiązka tarczy antykryzysowej, ze względu któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać między innymi dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  kiedy świadczenie postojowe dla zleceniobiorcy w Tarcza antykryzysowa

  kiedy świadczenie postojowe dla zleceniobiorcy w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 1


 • foto

  Płaca minimalna 2020 kogo nie dotyczy

  Płaca minimalna 2020 kogo nie dotyczy i Delegowanie do Polski pracowników Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce prawnie.

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 1


 • foto

  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy zmienionego

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, także w.

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 2